Hotel Pikul, Puławy
Tło bannera

Club Europa

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Club Europa nowoczesne centrum rozrywki

Najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy, efektowne oświetlenie, wygodne przestronne loże oraz kanapy i awangardowy bar z miłą obsługą barmańską tworzą niepowtarzalny klubowy klimat. Jedyny taki klub hotelowy w mieście.

Klub jest bardzo chętnie wynajmowany przez firmy jako dodatkowa atrakcja imprez integracyjnych bądź jako miejsce, w którym można w mniej formalnej atmosferze porozmawiać o sprawach związanych z działalnością firmy. Realizujemy organizację imprez firmowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, także dla instytucji i urzędów państwowych, grupy nawet do 250 osób. Zawsze profesjonalnie i kompleksowo.

Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych:

  • spotkania integracyjne
  • inauguracyjne, promocyjne i jubileuszowe
  • bankiety i eventy  
  • świąteczne spotkania wigilijne i wielkanocne

W Clubie Europa wyprawiamy również bale studniówkowe, półmetkowe oraz spotkania absolwentów szkół i uczelni. Polecamy się także przy organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, imprez klubowych i koncertów oraz przyjęć z okazji 18-tych urodzin.

W Clubie Europa corocznie organizujemy cykliczne imprezy jak:  Ostatkowy Bal Andrzejkowy, Walentynki, Dzień Kobiet, Bal Karnawałowy czy Sylwester.

Dla naszych Gości zapewnimy oprawę muzyczną imprezy w postaci zespołu lub DJ-a, a także dodatkowe atrakcje m.in. wieczory tematyczne, degustacje, wycieczki do Kazimierza Dolnego, pokazy barmańskie, tańca i wiele innych.  

To niesamowite miejsce tworzymy dla Was i dzięki Wam.

Rezerwacja i szczegółowe informacje: 

Robert Witek

+48 506 023 469
robert.witek@hotelpikul.pl

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Lubelska 65
24-100 Puławy, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij