ukryj treść

Imprezy okolicznościowe

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do organizacji przyjęć okolicznościowych w Hotelu Pikul***. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale  – elegancka restauracja Nova Aleksandria z tarasem oraz nowoczesny Club Europa.  Oferujemy niepowtarzalny charakter wnętrz, wyśmienitą kuchnię oraz wspaniałą, rodzinną atmosferę. Nasz profesjonalny personel zapewni Państwu kompleksową opiekę i dołoży wszelkich starań, aby każde przyjęcie stało się wyjątkowym i długo niezapomnianym wydarzeniem.  

Różnorodność sal daje wiele możliwości aranżacji zarówno dużych przyjęć, jak i małych kameralnych uroczystości w gronie rodzinnym.  

Organizujemy:

  • wesela
  • przyjęcia komunijne
  • uroczystości chrztu świętego,
  • rocznice i jubileusze
  • urodziny, imieniny         
  • rodzinne przyjęcia okazjonalne
  • wszelkiego rodzaju rezerwacje

Na życzenie Gości zapewniamy także dodatkową dekorację stołów, przygotowujemy kącik zabaw dla najmłodszych oraz kącik słodkości.  Wspólnie z Szefem Kuchni ustalimy wyjątkowe menu, uwzględniając wszystkie życzenia naszych Gości. Przy organizacji przyjęć okolicznościowych oferujemy specjalne ceny na pokoje noclegowe.   

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, zyskują Państwo gwarancję, że przyjęcie zostanie zorganizowane sprawnie i profesjonalnie, dostosujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Gościa.

W naszej ofercie znajdą Państwo również imprezy i spotkania firmowe, bale i bankiety (informacje - Club Europa). 

 


Rezerwacje i szczegółowe informacje:

Tel. 506-023-780 lub pod adresem e-mail: manager@hotelpikul.pl

Hotel Pikul
hotele Puławy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij