ukryj treść

Dancing

Twój taneczny wieczór…

Gorąco zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszych wieczorach tanecznych, które odbywają się w każdy piątek od godz. 20.00 do godz. 2.00

To właśnie w ten wyjątkowy wieczór przy blasku świec i niesamowitej atmosferze mają Państwo niepowtarzalną okazję spotkać się z bliskimi osobami oraz przyjaciółmi, zorganizować wyjątkowe spotkanie imieninowe, urodzinowe, jubileuszowe bądź na inną specjalną okazję.
W trakcie tego niezwykłego wieczoru usłyszycie Państwo znane i popularne przeboje ostatnich lat wykonywane na żywo przez zespół muzyczny, które poniosą Państwa do tańca na parkiet. Muzyczne hity sprawią, że przeniosą się Państwo w klimat dawnych lat.

Kulinarne atrakcje restauracji zapewni nasz utalentowany i z niezwykłym wyczuciem smaku Szef Kuchni, oferując gamę polskich smaków i znakomitości. Nasze bogate i zróżnicowane menu zostało przygotowane w oparciu o surowce najwyższej jakości i według tradycyjnych receptur kuchni polskiej.   

 

Oferujemy również szczególne pakiety dla firmowych wieczorów integracyjnych.

Integracja Firmowa z Dancingiem !!!

Gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę, smaczną polską kuchnię oraz niezapomniane chwile.

Zapraszamy serdecznie!

Rezerwacje oraz wszelkie informacje:

Tel. 81 888 2260 lub 506-023-780

E-mail: menager@hotelpikul.pl

Hotel Pikul
hotele Puławy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij